Опис
Витяжка Cata F-2060 bk - це зручний та ефективний прилад на кухні. Має механічне керування, що дозволяє легко регулювати роботу витяжки. Також витяжка має світлодіодне підсвічування, яке дає світло на зону приготування їжі. Матовий дизайн і чорний колір надають сучасному та елегантному вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 600 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.22 кг |
| Глибина | 470 мм |
| Максимальна висота | 500 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 65.5 Вт |
| Фільтр | металевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс | 11,2 см |
| Висота (мін | 1,2 см |
| Річне споживання електроенергії | 44,7 кВтч |
| Тиск | 325 по |
| Діаметр вихідного отвору | 120 мм |
| Додатковий сервіс | проста у встановленні система |
| Клас гідродинамічної ефективності | E |
| Клас енергоспоживання | C |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Клас ефективності фільтрації жирів | D |
| Обсяг | 0,0488 м3 л |
| Обладнання | Двигун LIN/(максимальне споживання двигуна 60) |
| Потік повітря за максимальної швидкості | 193,5 м3/год |
| Потік повітря за мінімальної швидкості | 107,5 м3/год |
| Продуктивність витяжки | 348.3 куб |
| Тип витяжки | плоско |
| Тип фільтра повітря | Відведення повітря |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴



