Опис
Cata GT-PLUS 45 WH - це компактна і ефективна вбудована витяжка для кухні. Завдяки максимальній продуктивності 1115 м³/год вона забезпечує ефективну вентиляцію навіть у невеликих приміщеннях. Має 3 швидкісні режими, механічне управління і два металеві жирові фільтри для оптимального очищення повітря. Освітлення EcoLed підвищує комфорт під час приготування їжі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | металевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 28 см |
| Висота (мін.) | 28 см |
| Діаметр отвору повітроводу | 150 / 125 мм мм |
| Додатково | проста система встановлення |
| К-во швидкостей | 3 |
| Клас гідродинамічної ефективності | D |
| Клас енергоспоживання | C |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Клас ефективності фільтрації жирів | B |
| Максимальна продуктивність | 1115 м3/год |
| Мінімальний рівень шуму | 50 дБ |
| Потужність | 207 Вт |
| Освітлення | EcoLed |
| Потік повітря за максимальної швидкості | 645 м3/год |
| Потік повітря за мінімальної швидкості | 300 м3/год |
| Тип повітряочисника | Відведення повітря |
| Тип монтажа | вбудована |
| Управління | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 500 ₴


