Опис
Витяжка Cata похила, 60см, 832м3год, LENA 600 XGBK, чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 430 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.75 кг |
| Максимальна висота | 490 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск | 380 Па (макс,) |
| Діаметр вихідного отвору | 150 мм |
| Додатковий сервіс | проста у встановленні система |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість двигунів | 1 двигун |
| Обсяг | 0,1327 м3 л |
| Продуктивність витяжки | 832 куб |
| Тип монтажа | вбудована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴



