Опис
Самоочисні стіни. Заощаджуйте свій час при догляді за духовкою з каталітичною задньою стінкою. Завдяки спеціальному покриттю стінки духовки, всі жирні краплі, які потрапляють на неї, швидко вбираються. А хімічна реакція розщеплює жир на воду та вуглекислий газ, тому відсутня необхідність очищення такої стінки, що й полегшує догляд за духовкою. Телескопічні напрямні. Безпечне та зручне вилучення дека. Якщо важко діставати з духовки важкі страви, телескопічні напрямні спростять життя. Система направляючих дозволяє повністю (або на 2/3 для моделей з частковими телескопічними напрямними) висунути деко з духовки та забезпечує його підтримку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливості | 5 рівнів напрямних |
| Висота для вбудовування | 600 мм |
| Глибина для вбудовування | 550 мм |
| Духовка | електрична |
| Кількість скел дверцят | 2 шт |
| Матеріал панелі керування | загартоване скло |
| Потужність під'єднання | 2.6 кВт |
| Обсяг | 72 л л |
| Відчинення дверцят | відкидна |
| Покриття внутрішньої камери | эмаль |
| Листи в комплекті | глибоке деко |
| Решітки в комплекті | 1 шт. |
| Тип | Вбудована |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | традиційна |
| Управління | Механічне |
| Колір | Білий |
| Колір ручки | Неіржавка сталь |
| Ширина для вбудовування | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 299 ₴








