Холодильник з нижнь. мороз., 201.5x59.7х67.5, холод.відд.-266л, мороз.відд.-94л, 2дв., А+++, NF, диспл Liebherr
Опис
Холодильник Liebherr CNBDC573i - сучасна модель з технологіями BioFresh для збереження свіжості продуктів та NoFrost для запобігання утворенню льоду. Оснащений DuoCooling для незалежного регулювання температури камер та SmartDevice для віддаленого керування. Відділення EasyFresh довго зберігатиме свіжість ваших продуктів. Просторий, енергоефективний, із елегантним чорним дизайном, ідеально підходить для стильного та функціонального інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 78,2 кг |
| Час збереження холоду | 24 год |
| Додатково | Блокування дисплея |
| К-во полиць у морозильній камері | 3 |
| К-во полиць у холодильній камері | 6 |
| Клімат клас | SN-T |
| Кількість дверей | 2 двері |
| Кількість контурів охолодження | 2 |
| Кількість полиць на дверцятах | 4 |
| Матеріал полиць | Пластик |
| Потужність заморожування | 16 кг/добу |
| Навішування дверей | Да |
| Загальний об'єм | 360 л |
| Відчинення дверцят | вправо |
| Полиця для пляшок | Да |
| Споживання електроенергії | 0,467 кВт/24ч |
| Розташування внутрішнього освітлення | на потолке |
| Розташування дисплея | внутрішній |
| Розташування морозильної камери | знизу |
| Розташування ручок | вертикальне |
| Система охолодження | динамічна |
| Система розморожування | автоматичне |
| Температура камери охолодження | +2°C ... +9°C |
| Температура морозильної камери | -15°C до -26°C |
| Тип | холодильник із морозильником |
| Тип дверей | нержавіюча сталь з покриттям SmartSteel |
| Тип освітлення | LED |
| Тип ручок | Інтегровані |
| Ток | 1.4 А |
| Управління | Сенсорне |
| Функції/можливості | 2 температурні зони |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 499 ₴











