Холодильник з нижнь. мороз., 201.5x74.7х67.5, холод.відд.-346л, мороз.відд.-128л, 2дв., A++, NF, диспл Liebherr
Опис
Liebherr CND7723 - це сучасний двокамерний холодильник із системою NoFrost, яка запобігає утворенню льоду та інею. Технологія DuoCooling передбачає використання двох окремих контурів, тому повітря з холодильної та морозильної камер не змішується. Завдяки системі PowerCooling потужний і водночас тихий вентилятор розподіляє холодне повітря по всьому холодильнику. За допомогою льодогенератора EasyTwist-Ice можна легко та швидко приготувати кубики льоду без підключення до водопроводу. У холодильнику Liebherr є відділення VarioSafe. Це відділення із можливістю регулювання по висоті, завдяки якому ви зможете впорядкувати свої продукти. Відділення EasyFresh довго зберігатиме свіжість ваших продуктів. Тут забезпечуються оптимальні умови зберігання для невпакованих овочів та фруктів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Країна виробник | Болгарія |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| No frost | морозильна камера |
| Вага | 95,9 кг |
| Додатково | 2 незалежні контури охолодження |
| К-во полиць у морозильній камері | 3 |
| К-во полиць у холодильній камері | 6 |
| Клімат клас | SN-T |
| Кількість дверей | 2 двері |
| Кількість полиць на дверцятах | 4 |
| Матеріал полиць | Стекло |
| Потужність заморожування | 16 кг/добу |
| Навішування дверей | Да |
| Загальний об'єм | 474 л |
| Полиця для пляшок | Да |
| Споживання електроенергії | 0,84 кВт/24ч |
| Розташування внутрішнього освітлення | на потолке |
| Розташування дисплея | внутрішній |
| Розташування морозильної камери | знизу |
| Система охолодження | динамічна |
| Система розморожування | автоматичне |
| Температура камери охолодження | +2°C ... +9°C |
| Температура морозильної камери | -15°C до -26°C |
| Тип | холодильник із морозильником |
| Тип освітлення | LED |
| Тип ручок | Інтегровані |
| Ток | 1.4 А |
| Управління | Сенсорне |
| Функції/можливості | DuoCooling |
| Хладагент | R600a |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 999 ₴











