Маршрутизатор DECO X50 PoE 3PK AX3000 1xGE LAN/WAN 1x2,5GE LAN/WAN MU-MIMO OFDMA MESH TP-Link
13 000 ₴
12 709 ₴
- В наявності
- Код: RC_DECO-X50-POE-3-PACK
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Mesh Wi-Fi для різних сценаріїв. Система Mesh Wi-Fi 6 класу AX3000 із підтримкою PoE. Декілька способів встановлення. Deco X50-PoE можна встановити на столі, стелі або на стіні. Використання Wi-Fi 6 у Mesh-системі дозволяє отримати приріст до площі покриття, швидкості та кількості одночасно підключених пристроїв. Wi-Fi класу AX3000 на двох діапазонах. Технологія модуляції 1024-QAM забезпечить швидкість підключення до 3 Гбіт/с, якої буде достатньо для виконання ресурсомістких завдань, таких як хмарний геймінг та перегляд потокових відео 8К - насолоджуйтесь онлайн-трансляціями з бездоганною якістю зображення та звуку без буферизації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| QoS | За пристроєм |
| Вхідний інтерфейс (WAN) | L2TP |
| Габарити (ШхВхГ) | 154× 154 × 68,6 (Ш × Г × В) |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц |
| Додатково | 4 потока |
| Допустима вологість під час зберігання | 5–90 % |
| Допустима вологість під час експлуатації | 10–90 % |
| Захист інформації | WPA2-Personal |
| Інтерфейс | 1× порт 2,5 Гбіт/с + 1× гігабітний порт |
| Кнопка скидання до заводських установок | Да |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Комплектація | Адаптер живлення |
| Особливості | 2×2 MU-MIMO |
| Живлення | 12 В |
| Підтримувані протоколи | IPv6 |
| Режими роботи | режим маршрутизатора |
| Сертифікація | CE |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.1942 | ax/ac/n/a |
| Стандарти | IEEE 802.3at |
| Точка зберігання | –40...+60 °C |
| Температура експлуатації | 0...+40 °C |
| Тип | маршрутизатор |
| Тип антени | внутрішня/знімна |
| Функції безпеки | HomeShield Security |
| Функції міжсетевого екрана | SPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 709 ₴











