ARDESTO Холодильна камера DFM-50W, 49.2см, 1 дв., Холод. - 43л, A+, ST, Білий
Опис
Компактний однокамерний холодильник білого кольору для невеликих приміщень. Клас енергозбереження – А+. Управління холодильником – механічне. Також передбачена можливість перенавішування дверей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13,7 кг |
| Додатково | Хладагент R600a |
| К-во полиць у морозильній камері | 1 |
| К-во полиць у холодильній камері | 2 |
| Клімат клас | N |
| Кількість дверей | 1 двері |
| Кількість камер | 1 шт |
| Кількість полиць на дверцятах | 2 |
| Навішування дверей | Да |
| Загальний об'єм | 43 (корисний) л |
| Піноутворювач | циклопентан |
| Споживання електроенергії | 106 кВт/год |
| Система розморожування | статика |
| Температура камери охолодження | 0°C - +10°C |
| Температура морозильної камери | від -3 °C до -10 °C |
| Тип | холодильник однокамерний |
| Тип ручок | Вбудовані |
| Ток | 0.5 A |
| Управління | Механічне |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴










