ARDESTO Посудомийна машина вбудована, 15компл., А+++, 60см, дисплей, 3-я корзина, чорний
Опис
Вбудована посудомийна машина ARDESTO DWMB-V6073 поєднує в собі велику ємність (15 комплектів), інноваційні функції та сучасний дизайн, що робить модель вдалим вибором для будь-якої сучасної кухні. Крім 7 різних програм, має кілька кошиків для гнучкого розміщення посуду різної форми та розміру, та додаткові опції відкладення старту та половинного завантаження. Електронне керування за допомогою прихованого LED-дисплея робить контроль над роботою пристрою максимально простим. Система захисту від переливання та протікання гарантує довговічність та надійність посудомийної машини. Функція «Автоматичне відчинення дверцят» додає зручності при експлуатації пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Клас сушіння | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке миття | 30' 40°C |
| Габарити (ВхШхГ) | 82 x 59,8 x 55 |
| Річне споживання електроенергії | 241 кВт/год |
| Довжина кабелю електроживлення | 1,65 м |
| Клас миття | A |
| Кількість комплектів посуду | 15 |
| Кількість програм миття | 7 |
| Короба для посуду | 2 полиці для кухлів |
| Особливі | Захист від переливу |
| Половинне завантаження | з одним режимом (Eco Wash) |
| Споживання води на рік | 2520 л |
| Споживання електроенергії | 0,965 кВт |
| Приєднувальна потужність | 1900 Вт |
| Програма делікатного миття | 40°C |
| Програма інтенсивного миття | 65°C |
| Програми | швидке 30' 40 °C |
| Витрата води за рік | 2520 л |
| Витрата води за цикл | 9 л |
| Сушарка | турбо |
| Таймер відтермінування запуску | Да |
| Температура мийки | 40° |
| Тип управління | кнопкові перемикачі |
| Тип встановлення | вбудована |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 600 ₴


