Опис
Повнорозмірна посудомийна машина ARDESTO DWMF-V608SMHDS сріблястого кольору 60 см завширшки. Енергоефективний та економний пристрій дбайливо вимиє 14 комплектів посуду, використовуючи одну з 8 програм та 5 температурних режимів. Керувати машиною нескладно – за допомогою сенсорів та використовуючи індикатори. Функції як відкладення старту та половинне завантаження покращують досвід користування пристроєм. Захист від переливання та протікання, можливість блокування панелі керування та автоматичне відкривання дверцят підвищують комфорт експлуатації посудомийної машини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Клас сушіння | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке миття | 30' 40°C |
| Довжина кабелю електроживлення | 1,65 м |
| Додатково | смужка для перевірки жорсткості води |
| Інші індикатори | завершення роботи |
| Інші функції | Smart Wash |
| Клас миття | A |
| Кількість комплектів посуду | 14 |
| Кількість програм миття | 8 |
| Потужність під'єднання | 1900 Вт |
| Обладнання | 2 полиці для кухлів |
| Особливості | 5 температурних режимів |
| Половинне завантаження | з трьома режимами (Eco Wash) |
| Програми | Smart 30°C - 50°C |
| Витрата води за цикл, л | 9 |
| Річне енергоспоживання | 237 кВт·год |
| Річне споживання води | 2520 л |
| Сушарка | Super Active |
| Тип | окремо стоїть |
| Управління | Сенсорне |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 000 ₴










