Electrolux Духова шафа електрична, 70л, А+, пара, дисплей, конвекція, ф-ція пароварки, біла
Опис
Завдяки шафі 800 SteamBoost можна легко отримати максимальну кількість уподобань. Багатофункціональна духова шафа дозволяє додавати різний рівень пари. Дві функції поєднують пар і тепло для випікання та смаження, а одна функція використовує лише пар - ідеальний для овочів та риби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Приготування на пару | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | індикатор залишкового тепла |
| Можливості | Humidity High |
| Висота для вбудовування | 590 мм |
| Глибина для вбудовування | 550 мм |
| Довжина кабелю для під'єднання | 1,5 м |
| Духовка | електрична |
| Кількість скел дверцят | 3 шт |
| Потужність під'єднання | 3500 Вт |
| Обсяг | 70 л л |
| Листи в комплекті | піддон сірий емальований |
| Режими нагрівання | Верхнє/нижнє нагрівання |
| Решітки в комплекті | 1 шт. |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | очищення парою |
| Управління | Сенсорне |
| Колір | Білий |
| Колір ручки | Білий |
| Ширина для вбудовування | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 400 ₴











