Electrolux Духова шафа електрична, 72л, A+, пара, дисплей, конвекція, піроліз, телескопічні
Опис
Завжди смачний результат з духовкою 800 AssistedCooking, оснащеним термощупом. Термощуп відстежує температуру всередині страви та дозволяє встановлювати ступінь її приготування. Він навіть вимикає духовку, коли страва готова. Тепер ви зможете щоразу подавати до столу ідеальну качину грудку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Італія |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | індикатор залишкового тепла |
| Можливості | AssistedCooking |
| Висота для вбудовування | 600 мм |
| Глибина для вбудовування | 550 мм |
| Довжина кабелю для під'єднання | 1,6 м |
| Додатково | Демонстраційній режим |
| Духовка | електрична |
| Кількість скел дверцят | 3 шт |
| Комплектація | 1 Wire shelf chromed high |
| Обсяг | 72 л л |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | піролітична |
| Управління | Сенсорне |
| Колір | Білий |
| Ширина для вбудовування | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 299 ₴











