Опис
У духовці 600 SurroundCook® Oven все буде приготовлено рівномірно – від смаженої курки з хрусткою скоринкою до делікатних безе. Наша духовка забезпечує постійну внутрішню температуру у всій духовці, так як вентилятор здійснює циркуляцію повітря і тепла. Тому вам більше не потрібно перевертати страви або регулювати деко.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Польща |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливості | вентилятор |
| Висота для вбудовування | 593 мм |
| Глибина для вбудовування | 550 мм |
| Довжина кабелю для під'єднання | 1,1 м |
| Духовка | електрична |
| Кількість скел дверцят | 2 шт |
| Обсяг | 65 л л |
| Листи в комплекті | 1 піддон чорний емальований |
| Решітки в комплекті | 1 дротяна полиця хромована |
| Тип | Вбудована |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | Aqua clean |
| Управління | електронне |
| Колір | Чорний |
| Ширина для вбудовування | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 299 ₴








