Electrolux Пральна машина фронтальна, 9кг, 1400, A+++, 60см, дисплей, пар, інвертор, universaldose, білий
Опис
Electrolux PerfectCare 800 EW8F5492QU - це сучасна пральна машина з передовими технологіями догляду за одягом, які забезпечують високоякісне прання при збереженні структури та кольору тканин. Завдяки технології UltraCare, вода та миючі засоби попередньо змішуються перед подачею в барабан, що дозволяє забезпечити рівномірний та дбайливий догляд за одягом навіть за низьких температур.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Італія |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 78,5 кг |
| Дисплей | Large white LED |
| Довжина кабелю | 1,2 см |
| Додаткові опції | регульовані ніжки |
| Завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Об'єм барабана | 60 л |
| Особливості | UniversalDose |
| Програми | Cotton ECO |
| Швидкість викручування (максимальна) | 1400 об./хв |
| Тип | пральна |
| Рівень шуму під час прання | 53 дБ |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 999 ₴







