Водонагрівач круглий GBF, 100 л, сухий тен, електр. упр-ня, С, білий, 700158 Tiki

14 700 ₴
14 229 ₴
- В наявності
- Код: RC_GBF100E5-ECON_TIKI
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Електричний водонагрівач TIKI GBF об'ємом 100 літрів ідеально підходить для великої родини. Потужний "сухий" ТЕН на 2 кВт забезпечує ефективне нагрівання води та знижує утворення накипу. Електронне керування дозволяє легко налаштовувати температуру для максимального комфорту. Водонагрівач має клас енергоефективності С, забезпечуючи баланс між продуктивністю та економічністю. Стильний білий дизайн гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34 кг |
| Вага з водою | 134 кг |
| Внутрішнє покриття бака | емальована сталь |
| Час нагрівання | 196 сек |
| Габарити (ВхШхГ) | 98 x 48 x 49 |
| Додатково | защита от замерзания |
| Заявлений профіль навантаження | L |
| Клас вологозахисту | IP 24 |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт |
| Номінальний струм | 8,7 |
| Об'єм місткості для води | 100 л |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Робочий тиск, МПа | 0.9 |
| Витрата електроенергії | 13,568 кВтч/24ч |
| Реальний об'єм | 96,1 л |
| Змішана вода за 40 °C | 137 л |
| Способ нагрева | електрика |
| Теплові втрати за Т = 65 °C | 2,2 кВт/год за 24 год |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | сухий ТЕН |
| Товщина ізоляції | 17 мм |
| Управління | електронне |
| Установка | Настінна |
| Функції | Захист від перегрівання |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 229 ₴


