Водонагрівач GBH100, 100 л, круглий, сухий тен, горизонтальний монтаж, хутро. упр-ня Tiki
Опис
Електричний водонагрівач GBH100COMFORT_TIKI має об'єм 100 літрів та потужність 2 кВт. Він призначений для горизонтального монтажу та оснащений сухим нагрівальним елементом та механічним керуванням. Білий колір відповідає сучасному дизайну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 38 кг |
| Вага з водою | 138 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 94,8 x 50 x 50,7 |
| Заявлений профіль навантаження | M |
| Клас енергоспоживання | D |
| Об'єм місткості для води | 96,1 л |
| Робочий тиск, МПа | 0.6-0.9 |
| Змішана вода за 40 °C | 105 л |
| Способ нагрева | електрика |
| Тип | накопичувальний |
| Товщина ізоляції | 40 мм |
| Установка | Горизонтальна |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 400 ₴


