Ragasco Балон газовий композитний Gutgas CR-24.5, 24.5л, пропан/бутан 10кг/12кг, 30бар, вентиль KLF, Hexagon



6 699 ₴
- В наявності
- Код: RC_GHCL2422
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Композитний газовий балон Gutgas Ragasco CR-24.5 (код товару: GHCL2422) об'ємом 24.5 літри, тип підключення KLF. Безпечний газовий балон виготовляється з композитного матеріалу, що складається зі скловолоконної нитки, покритої епоксидною смолою. Для зручності експлуатації балон поміщений у кожух із полімерного матеріалу. Усі етапи створення полімерно-композитних балонів для зрідженого газу Gutgas Ragasco від постачання сировини до упаковки виготовляються на єдиній у світі повністю автоматизованій виробничій лінії. У процесі виробництва кожен балон випробовується за 35 параметрами, у тому числі під високим тиском на міцність та жорсткість для впевненості в абсолютній надійності газового балона.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hexagon Ragasco |
| Країна виробник | Норвегія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага порожнього балона | 5,3 кг |
| Висота балона | 571 мм |
| Діаметр балона | 305 мм |
| Місткість (маса газу) | пропану — 10 кг/об'єм бутану — 12 кг |
| Комплектація | інструкція з гарантійним талоном |
| Матеріал корпусу | композитний |
| Особливості | під'єднання KLF |
| Робочий температурний діапазон | от -40 ° C до + 50 ° C |
| Різь горловини | М 26x1,5 (6г/6Н) |
| Різь на вихід до редуктора | М21,8/14 ниток, ліва |
| Рекомендуємо придбати | 0106033 |
| Стан | Нове |
| Сфера застосування | побутове використання |
| Температура довкілля під час транспортування | от -40 до +65°С |
| Температура довкілля під час експлуатації | от - 40 до + 60 °С |
| Тип | Баллон |
| Тип балона | полімерно-композитний |
| Тип балона по робочому тиску | балон низького тиску |
| Тип газу для заправлення | LPG (СУГ) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 699 ₴


