Опис
NETGEAR GS728TXP (S3300-28X-PoE+) - 28-портовий стіковий комутатор Gigabit Ethernet з 24 портами PoE+, 2 мідними портами 10G та 2 портами SFP+ 10G. Серія S3300 - це нове покоління гігабітних стікових інтелектуальних комутаторів з 4 портами 10G, які можна використовувати для висхідних каналів зв'язку та/або стекування між іншими комутаторами S3300. Змішане стекування з вибраними комутаторами M4300 10G (12X12F і 24X) забезпечує архітектуру 10G, яка може масштабуватися зі зростанням організаційних мереж і бути достатньо потужною для серверів і додатків зберігання. У міру того, як підприємства малого та середнього бізнесу виробляють та споживають більше даних, Gigabit to desktop все більше потребує підключення до ядра 10GbE, щоб забезпечити послідовну та безперебійну роботу користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netgear |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF (середнє напрацювання на відмову) | 147965 год |
| VLAN | Voice VLAN |
| Безпека | Підтримка IPv4/IPv6 |
| Бюджет потужності PoE+ | 195 Вт |
| Вага | 3,77 кг |
| Габарити (мм) | 440 x 257 x 43 |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Кількість портів | 28 |
| Максимальна споживана потужність | 748,18 Вт |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 0.8 |
| Особливості | VLAN |
| Охолодження | вентилятор |
| Порти | 2 x 10G SFP+ |
| Робоча температура | от 0˚ до 50˚C |
| Розмір буфера | 16 МБ |
| Таблиця MAC-адрес | 8000 записів |
| Тип | комутатор |
| Тип комутатора | керований |
| Рівень комутатора | 2 рівень |
| Функції | IEEE 802.3az |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 440 ₴



