Холодильник, що вбудовується з нижн. мороз., 177x55.9х54.6, холод.відд.-182л, мороз.відд.-80л, 2дв., A+, Liebherr
Опис
Завдяки двом роздільним контурам охолодження DuoCooling забезпечує відсутність повітрообміну між холодильним та морозильним відділеннями. Продукти харчування не засихають, а запах не передається. А це означає: менше викидати, рідше ходити за покупками, більше заощаджувати та отримувати задоволення. Реальність торкання: сенсорний екран дозволяє легко та інтуїтивно керувати пристроєм Liebherr. Світлодіодне стельове освітлення висвітлює внутрішній простір зверху для гарного огляду продуктів. Бажаєте заморозити свіжі продукти з дбайливим зберіганням вітамінів? Просто активуйте SuperFrost – і морозильне відділення збільшить холодопродуктивність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 57,3 кг |
| Час збереження холоду | 22 год |
| Висота для вбудовування | 177,2 см |
| Глибина для вбудовування | 55 см |
| Дисплей | (внутрішній) |
| Додатково | Можливість окремо регулювати температуру в морозильній камері |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Кількість дверей | 2 (шт.) |
| Кількість компресорів | 1 шт |
| Кількість контурів охолодження | 2 |
| Кількість полиць на дверцятах | 3 |
| Матеріал дверей/фасаду/кришки | сталь |
| Матеріал дверних полиць | пластик |
| Матеріал полиць у морозильній камері | стекло |
| Матеріал полиць у холодильній камері | стекло |
| Потужність заморожування | 10 кг/добу |
| Загальний об'єм | 262 л |
| Освітлення холодильної камери | светодиодное |
| Полиці морозильної камери | 3 шт |
| Полиці холодильної камери | 4 шт. |
| Споживання енергії | 294 кВт/год |
| Розморожування холодильної камери | автоматичне |
| Розташування морозильної камери | знизу |
| Система охолодження морозильної камери | Статична |
| Система охолодження холодильної камери | Динамічна |
| Тип | холодильник із морозильником |
| Управління | Сенсорне |
| Функції/можливості | 2 температурні зони |
| Колір | Білий |
| Ширина для вбудовування | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 000 ₴







