Опис
Покриття для варильної панелі з нержавіючої сталі Easy2Clean заощаджує ваш час і сили – воно стійке до подряпин і плям і легко очищається від забруднень за допомогою м'якої вологої тканини. StepPower: надійність та стабільність приготування. Налаштування StepPower дозволяють точно керувати полум'ям газової панелі. Задайте рівень нагріву від 1 до 9, легко вибираючи потрібну потужність і не нагинаючи її перевірки. Надайте професійний вигляд варильній панелі з підставками Cast Iron Grid. Ці міцні підставки забезпечують надійне підґрунтя для приготування. Завдяки довговічності матеріалу, з якого вони виготовлені, вони прослужать роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | термопара |
| Габарити | 74,5х51 |
| Задня ліва | 70 мм |
| Задня права | 100 мм |
| Кількість газових конфорок | 5 шт. |
| Кількість конфорок | 5 шт. |
| Особливості | набір для переведення на інший тип газу |
| Передня ліва | 70 мм |
| Передня права | 54 мм |
| Розміри для вбудовування | 560х480 |
| Решітки конфорок | чавунні |
| Середня | 4500 Вт |
| Тип поверхні | газова |
| Управління | ручки керування |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Колір | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 099 ₴











