Electrolux Духова шафа електрична, 70л, A++, пар, конвекція, ф-ція пароварки, чорний+нерж
Опис
Духова шафа 900 CookView підтримує підключення по Wi-Fi, а внутрішня камера дозволяє стежити за тим, що відбувається за дверцятами приладу. Підключивши його до програми My Electrolux Kitchen на своєму смартфоні, можна регулювати температуру та час приготування в реальному часі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Приготування на пару | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | індикатор залишкового тепла |
| Можливості | CookView |
| Висота для вбудовування | 590 мм |
| Глибина для вбудовування | 550 мм |
| Довжина кабелю для під'єднання | 1,5 м |
| Духовка | електрична |
| Кількість скел дверцят | 3 шт |
| Потужність під'єднання | 3500 Вт |
| Обсяг | 70 л л |
| Листи в комплекті | 1 комплект піддонів із неіржавкої сталі |
| Режими нагрівання | Повільне випікання |
| Решітки в комплекті | 2 шт. |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | очищення парою |
| Управління | кольоровий дисплей |
| Колір | чорний із неіржавкою сталлю |
| Колір ручки | Неіржавка сталь |
| Ширина для вбудовування | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 000 ₴











