Electrolux Духова шафа електрична, 70л, А++, пар, дисплей, конвекція, ф-ція пароварки, телескопічні
Опис
Духова шафа серії 800 SteamBoost з функцією Steamify® зберігає поживні речовини та вологу, тому що під час приготування на пару не потрібно використовувати жир для додаткового смаку. Ідеальний результат одним натисканням кнопки. Просто оберіть температуру і ми зробимо все за вас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Німеччина |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | індикатор залишкового тепла |
| Можливості | автоматична рекомендація температури |
| Висота для вбудовування | 590 мм |
| Глибина для вбудовування | 550 мм |
| Довжина кабелю для під'єднання | 1,5 м |
| Додатково | Демонстраційній режим |
| Духовка | електрична |
| Кількість скел дверцят | 3 шт |
| Комплектація | 1 деко для випічки сіре емальоване |
| Потужність під'єднання | 3.5 кВт |
| Обсяг | 70 л л |
| Управління | Сенсорне |
| Функціональні особливості | Система Even Cooking |
| Колір | Чорний |
| Ширина для вбудовування | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 200 ₴











