Electrolux Духова шафа електрична, 72л, А+, пара, дисплей, конвекція, піроліз, ф-ція пароварки,
Опис
Саме час випробувати потужність пари з духовкою 700 SteamCrisp®. Ця духова шафа додає пару до процесу приготування страв, завдяки чому вони готуються за більш низьких температур і залишаються соковитими. Створюючи золотисту, хрумку скоринку і соковиту середину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Італія |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Функція автоматичного запобігання вимкненню |
| Можливості | SteamCrisp |
| Висота для вбудовування | 600 мм |
| Глибина для вбудовування | 550 мм |
| Довжина кабелю для під'єднання | 1,6 м |
| Додатково | Демонстраційній режим |
| Духовка | електрична |
| Кількість скел дверцят | 3 шт |
| Комплектація | 1 Wire shelf chromed high |
| Потужність під'єднання | 3.38 кВт |
| Обсяг | 72 л л |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | піролітична |
| Управління | електронне |
| Функціональні особливості | Віддалене керування за допомогою програми My Electrolux Kitchen App |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Ширина для вбудовування | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 200 ₴









