Опис
Плита Electrolux LKG504011W – це багатофункціональна газова плита із білим дизайном. Вона оснащена газовою духовкою та газовими варочними зонами, забезпечуючи високу потужність та ефективність приготування їжі. Ліва передня варильна зона має велику потужність 3000 Вт та діаметр 102 мм, що робить її ідеальною для швидкого нагріву та приготування великих страв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Румунія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Можливості | Гриль |
| Газ-контроль | Да |
| Діаметр задньої лівої | 5,5 см |
| Діаметр задньої правої | 7,1 см |
| Діаметр передньої лівої | 10,2 см |
| Діаметр передньої правої | 7,1 см |
| Довжина кабеля живлення | 1,5 м |
| Додатково | Висота регулюється |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Кількість конфорок | 4 |
| Потужність задньої лівої | 1 кВт |
| Потужність задньої правої | 2 кВт |
| Потужність передньої лівої | 3 кВт |
| Потужність передньої правої | 2 кВт |
| Об'єм духовки | 57 л |
| Особливості | дверцята духової шафи легко миються |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | каталітичний |
| Управління | Механічне |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 899 ₴



