Опис
Готуйте смачні страви на нашій варильній газовій поверхні. Вона швидко реагує на зміну налаштувань, легка у використанні та керуванні. Можна легко готувати на повільному вогні або обсмажувати стейки. Готуйте з впевненістю та задоволенням на газовій варильній поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Румунія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Можливості | Top + Fan (ECO) |
| Газ-контроль | Да |
| Довжина кабеля живлення | 1,5 м |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Кількість конфорок | 4 |
| Ліва задня конфорка | Допоміжна конфорка, 1000W/55mm |
| Ліва передня конфорка | Швидка конфорка, 3000W/102mm |
| Потужність під'єднання | 3046,1 Вт |
| Об'єм духовки | 57 л |
| Особливості | висота регулюється |
| Права задня конфорка | Конфорка середньої швидкості, 2000W/71mm |
| Права передня конфорка | Конфорка середньої швидкості, 2000W/71mm |
| Тип | Комбінована |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | чорна емаль |
| Управління | Механічне |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 800 ₴






