Опис
Універсальна плита з газовою варильною поверхнею та електричною духовкою об'ємом 58 л для приготування будь-яких страв. Варильна поверхня оснащена 4 конфорками різної потужності, включаючи швидку 3000 Вт. Духова шафа підтримує широкий набір функцій, таких як конвекція, гриль, парова випічка SteamBake та спеціальний режим AirFry для хрусткої скоринки. Емаль Aqua Clean забезпечує легке очищення, а подвійні скляні дверцята із захистом від нагріву гарантують безпеку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Румунія |
| Стан | Новий |
| Характеристики духової шафи | |
| Гриль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Можливості | Aqua clean |
| Газ-контроль | духовки |
| Діаметр задньої лівої | 5,5 см |
| Діаметр задньої правої | 7,1 см |
| Діаметр передньої лівої | 10,2 см |
| Діаметр передньої правої | 7,1 см |
| Довжина кабеля живлення | 1,5 м |
| Додатково | Висота регулюється |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Кількість конфорок | 4 |
| Ліва задня конфорка | Допоміжна конфорка, 1000W/55mm |
| Ліва передня конфорка | Швидка конфорка, 3000W/102mm |
| Потужність задньої лівої | 1 кВт |
| Потужність задньої правої | 2 кВт |
| Потужність передньої лівої | 3 кВт |
| Потужність передньої правої | 2 кВт |
| Потужність під'єднання | 2506,1 Вт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Об'єм духовки | 58 л |
| Особливості | AirFry |
| Права задня конфорка | Конфорка середньої швидкості, 2000W/71mm |
| Права передня конфорка | Конфорка середньої швидкості, 2000W/71mm |
| Тип | Комбінована |
| Тип духовки | Електрична |
| Управління | Механічне |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 599 ₴






