Опис
Акустична система 2.1 M 500U «прокачаний» варіант колись моделі з такою ж назвою. Зміни торкнулися не лише дизайну складових, а й їхніх функцій. Ще кілька років тому рядові користувачі не підозрювали, що незабаром зможуть запускати музику або ігри з карт пам'яті та інших цифрових носіїв. Тепер це реальність і навіть не надзвичайна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microlab |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,3 кг |
| Додатково | Картридер |
| Інтерфейси | USB (host) |
| Матеріал оздоблення | MDF |
| Розміри сабвуфера | 178 x 232 x 305 |
| Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ) | 91 x 151 x 64 |
| Сабвуфер | 16 Вт |
| Співвідношення сигнал/шум | 75 дБ |
| Сумарна потужність | 40 Вт |
| Тип | 2.1 |
| Фронт | 12 Вт/канал |
| Колір оздоблення | чорний |
| Частотний діапазон | 35 - 20000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴




