Комутатор SG2210P 8xGE (8xPoE), 2xSFP, 61Вт, WebSmart TP-Link


Опис
TL-SG2210P Гігабітний керований 8-портовий PoE комутатор з двома комбінованими слотами SFP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | SSH v1/v2 |
| Габарити (мм) | 209 x 126 x 26 мм |
| Живлення | 100~240 В, 50/60 Гц |
| Підтримка PoE | 8 портів, 53 Вт, сумісність з 802.3af |
| Порти | 2 комбінованих слота SFP 1000 Мбіт/с |
| Робоча температура | от 0 до 40 °C |
| Сертифікати | CE, FCC, RoHS |
| Швидкість передавання пакетів | 14,9 млн.пакет./сек |
| Стандарти та протоколи | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p |
| Таблиця MAC-адрес | 8000 записів |
| Точка зберігання | от -40 до 70 °C |
| Тип | комутатор |
| Тип комутатора | керований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 899 ₴


