Опис
Моноблок холодильника Snaige SGM008P -5°C до +5°C, 785 Вт – це надійний та функціональний пристрій для зберігання продуктів при контрольованих температурних умовах. Цей моноблок пропонує широкий діапазон температур для оптимального зберігання продуктів харчування та інших продуктів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snaige |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 46 кг |
| Діапазон температур | -5 °C... +5 °C |
| Діапазон температури довкілля (мін/ макс) | +10…+43° |
| Додатково | Максимальна споживана потужність |
| Робочий об'єм | 12,87 см3 |
| Система розморожування | гарячими парами холодоагенту |
| Тип | моноблок холодильний |
| Ток | 4.7 |
| Функції/можливості | Герметичний компресор нового покоління й конденсатор із повітряним охолодженням |
| Хладагент | R290 |
| Холодопродуктивність | 785 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 000 ₴







