Опис
SPV2IKX10K – вбудована посудомийна машина. Home Connect дозволяє керувати посудомийною машиною через смартфон чи планшет. Встановіть пристрій під себе, а не плани під пристрій. Extra Dry: додаткова функція для особливо інтенсивного сушіння пластикового та скляного посуду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Стан | Новий |
| Програми мийки | |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26,5 кг |
| Висота для вбудовування | 815 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81,5 x 44,8 x 55 |
| Глибина для вбудовування | 550 мм |
| Кількість комплектів посуду | 9 |
| Особливі | ExtraDry |
| Програми | автоматична 45-65 °C |
| Витрата води за рік | 2090 л |
| Витрата води за цикл | 9,5 л |
| Тип управління | електронний |
| Тип встановлення | вбудована |
| Ширина для вбудовування | 448 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴










