Опис
Makita UC3041A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Вага | 4,6 кг |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Довжина шини | 300 мм |
| Значення вібрацій ah | 4,7 м/с2 |
| Картонне паковання | Да |
| Коефіцієнт неточності К | 1,5 м/с2 |
| Потужність | 1,8 кВт |
| Об'єм бака для змащення | 0,2 л |
| Особливості | Натяг ланцюга без додаткових інструментів |
| Пила | Да |
| Поправковий коефіцієнт К | 2,5 дБ |
| Розміри, (ВхШхГ) | 200 x 245 x 455 |
| Швидкість обертання ланцюга | 14,5 м/с |
| Тип | Електричні |
| Рівень звукового тиску | 90,3 дБ |
| Рівень звукової потужності | 102,2 дБ |
| Цепь | Да |
| Чохол для шини | Да |
| Число приводних ланок | 46 шт. |
| Крок ланцюга | 3 дюйми |
| Ширина ланки ланцюга | 1,1 мм |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 545 ₴




