Durabook Ноутбук Z14I Basic 14" FHD Touch AG, Intel i7-1165G7, 32GB, F512GB, UMA, Win11P
Опис
У поєднанні з найновішим процесором Intel Core 11-го покоління та можливостями графіки Iris Xe надійний портативний комп'ютер Z14I швидко справляється із завданнями, що потребують інтенсивної обробки даних. Він сконструйований, щоб витримувати навіть найскладніші умови роботи. Рівень захисту оболонки IP65 захищає від пилу та води, сертифікація за стандартом MIL-STD 810H та стійкість до падіння з висоти до шести футів виділяє Z14I як міцніший портативний комп'ютер серед подібних пристроїв на ринку. Пристрій також пройшов випробування у вибухонебезпечному середовищі, на вплив сонячного випромінювання, соляного туману та стійкість до цвілевих грибів. Це набагато ширший спектр випробувань, аніж проходять інші подібні пристрої цього класу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durabook |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 1165G7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.4 |
| USB 2.2875 | 1 шт |
| USB 3.2 TYPE C | 2 шт |
| Wi-Fi | Да |
| Безпека | TPM 2.0 |
| Блок живлення | 90 Вт адаптер |
| Габарити (ВхШхГ) | 50 x 280 x 356 |
| Діагональ екрану | 14 " |
| Додаткові особливості | MIL-STD 461G |
| Місткість SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Кількість потоків | 8 |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Макс. встановлюється об'єм | 64 ГБ |
| Максимальна тактова частота | 4,7 ГГц |
| Мультимедіа | High Definition (HD) Audio |
| Призначення | для бізнесу |
| Номінальна тактова частота | 2,8 ГГц |
| Виробник процесора | Intel |
| Роздільна здатність екрану | 1920х1080 |
| Роз'єми та порти введення-виведення | 1 x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Сенсорний | Да |
| Серія відеокарти | Intel Iris Xe |
| Серія процесора | Core i7 |
| Температура довкілля | Експлуатаційна: - 20°C ~ 60°C / - 4°F ~ 140°F |
| Тип відеокарти | інтегрована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 499 ₴











