Deante Набір для кухні Evora, гранітне миття ZQJ_X103 + суміш. BOC_X72M, чорний


8 990 ₴
8 489 ₴
- В наявності
- Код: RC_ZQJNN103
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Кухонний гарнітур Evora поєднує в собі мийку із чорного граніту з матовим покриттям та витончений змішувач того ж кольору. Мийка має глибоку чашу 200 мм, гідрофобне покриття та компактний сифон Space-Saver з можливістю підключення посудомийної машини. Змішувач має гнучкий вилив для додаткової зручності. Практичний та сучасний вибір для вашої кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | одноважільний |
| Глибина раковини | 200 мм |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Диапазон излива смесителя | 380 мм |
| Довжина вирізу | 480 мм |
| Довжина сполучних шлангів | 350 мм |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрат води | A - 9.1-15 л/хв |
| Клас шуму | I (x ≤ 20) |
| Кількість отворів | 1 |
| Кількість фрезованих отворів | 2 |
| Матеріал корпусу | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 500 мм |
| Монтаж | стоячий |
| Монтажна різь | 3/8 '' |
| Основних чаш | 1 шт |
| Особливості | гідрофобні властивості відштовхують молекули води |
| Поверхня мийки | матова |
| Розмір аератора | M22 |
| Розміри мийки | 216 x 500 x 500 |
| Із сифоном | Да |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Квадратна |
| Ширина вирізу | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 489 ₴


