Deante Набір для кухні Zorba, гранітне миття ZQZ_7103 + суміш. BEN_762M, пісок



Опис
Властивості граніту Deante: міцність, витривалість на високу температуру, знебарвлення, термічний удар. Мийка із сифоном для підключення до посудомийної машини. Аксесуари з автоматичним вимкненням зливу. Гідрофобні властивості відштовхують молекули води. Спеціальний засіб, безпечний для поверхонь, що очищаються. Тільки найкращі матеріали, якість яких підтверджена лабораторними випробуваннями. З'єднувальний шланг 45 см в комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Колір | Пісочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | одноважільний |
| Глибина раковини | 170 мм |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Диапазон излива смесителя | 180 мм |
| Довжина вирізу | 420 мм |
| Довжина сполучних шлангів | 450 мм |
| Клас витрат води | Z ≤ 9 (4 - 9) |
| Клас шуму | I (x ≤ 20) |
| Колекція | ZORBA |
| Матеріал корпусу | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Монтаж | стоячий |
| Монтажна різь | 3/8 '' |
| Основних чаш | 1 шт |
| Поверхня мийки | матова |
| Розмір аератора | M22 |
| Розміри мийки | 440 x 440 x 184 |
| Із сифоном | Space-Saver (з можливістю підключення посудомийної / пральної машини) |
| Тип аератора | стільниковий |
| Тип монтажа | врізна |
| Ширина вирізу | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 549 ₴


