Опис
Опис бензопили ланцюгової Vitals Master BKZ 5634j 18" Black Edition
Бензопила ланцюгова Vitals Master BKZ 5634j 18" Black Edition призначена для швидкої і ефективної обрізки кущів і гілок в садку, а також спилювання дерев та розпилювання їх на колоди. Вона поєднує в собі високу якість, надійність у роботі, простоту під час експлуатації й обслуговування.
Дана модель оснащена економічним двотактним бензиновим двигуном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Вага | 8.8 кг |
| Довжина шини | 457 мм |
| Кількість обертів | 12000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Швидкість обертання ланцюга | 21.8 м/сек |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.12 сек |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 530 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки, мм | 425×415×315 |
| Кількість ланок ланцюга, шт. | 72 |
| Потужність двигуна | 2.5/3.4 |
| Робочий об'єм циліндра, см2866 | 56,0 |
| Тип двигуна | двотактний бензиновий одноциліндровий, повітряного охолодження |
| Тип палива | суміш бензину зі змащенням для двотактних двигунів 25:1 |
| Крок ланцюга | 0.325" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 386 ₴











