Бензопила ланцюгова Vitals Master BKZ 4525j 18" Black Edition
Опис
Опис бензопили ланцюгової Vitals Master BKZ 4525j 18" Black Edition
Бензопила ланцюгова Vitals Master BKZ 4525j 18" Black Edition призначена для швидкої і ефективної обрізки кущів і гілок в садку, а також спилювання дерев та розпилювання їх на колоди. Вона поєднує в собі високу якість, надійність у роботі, простоту під час експлуатації й обслуговування.
Дана модель оснащена економічним двотактним бензиновим двигуном.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Вага | 8.4 кг |
| Довжина шини | 457 мм |
| Кількість обертів | 12000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Швидкість обертання ланцюга | 21.8 м/сек |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.12 сек |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 530 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки, мм | 425×415×315 |
| Кількість ланок ланцюга, шт. | 72 |
| Потужність двигуна | 1.8/2.5 |
| Робочий об'єм циліндра, см2868 | 45,0 |
| Тип двигуна | двотактний бензиновий одноциліндровий, повітряного охолодження |
| Тип палива | суміш бензину зі змащенням для двотактних двигунів 25:1 |
| Крок ланцюга | 0.325" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 630 ₴











