Перфоратор ручний електричний ЗЕНІТ ЗПП-1250 DFR профі – це надійний ударний інструмент для буріння, штроблення отворів і каналів, демонтажу конструкцій, ущільнення грунту, обробки матеріалів підвищеної щільності бурами та порожнистими коронками.
Тип перфоратора ЗЕНІТ ЗПП-1250 DFR профі – горизонтальний (прямий), в ньому двигун розташований уздовж корпусу. Традиційно цей потужний інструмент забезпечений передньою рукояткою для спрощення управління.
Перфоратор ЗЕНІТ ЗПП-1250 DFR профіорієнтований на високу продуктивність при значній інтенсивності навантажень та належить до професійної лінійки асортименту ТМ "ЗЕНІТ".
| Основні технічні параметри | ![]() | |
![]() | Ключові переваги моделі ЗПП-1250 DFR профі
| |
| Сервісне обслуговування | ![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт Профі |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.2 кг |
| Максимальна сила удару | 3.8 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4800 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас виробу | II |
| Максимальна потужність | 1250 Вт Вт |
| Максимальний струм | 5,7 А А |
| Номінальна частота струму | 50 Гц |
| Номінальне напруження | 220 В В |
| Електродвигун | Однофазний колекторний із подвійною ізоляцією |
- Ціна: 3 001 ₴








