Пила ланцюгова бензинова ЗЕНИТ БПЛ-52/457 – це надійний та мобільний інструмент для садово-паркових, будівельних і ремонтних робіт з бензиновим двигуном внутрішнього згоряння в якості приводу. Забезпечує розпил деревини, підрізування дерев, гілок дерев у саду, заготівлю дров, розпил легких бетонів, пластмаси у побутових умовах.
Для найбільш безпечного використання пилка має рифлену передню рукоятку для надійного контролю над інструментом, антивібраційну систему, гальмо пиляльного ланцюга подвійної дії. За необхідності пиляльний елемент зупиняється протягом буквально кількох секунд. Наявність системи "Легкий пуск" дозволяє легко і плавно запустити пилку, не докладаючи особливих зусиль навіть у морози.
Завдяки системі автоматичного змащення ланцюга дана модель електропили зручно використовується і легко обслуговується. Одноциліндровий двотактний двигун з повітряним охолодженням працює на паливній суміші бензину та масла.
Дана пилка має добру збалансованість, маневреність. Якісна збірка конструкції та підвищена зносостійкість деталей корпусу та внутрішніх вузлів підвищують надійність і значно збільшують термін служби пилки.
| Основні технічні параметри | ![]() | |
![]() | Ключові переваги моделі БПЛ-52/457
| |
| Сервісне обслуговування | ![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6.2 кг |
| Довжина шини | 455 мм |
| Кількість обертів | 3200 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | 2-тактний, з повітряним охолодженням |
| Кількість ланок ланцюга | 72 |
| Максимальна швидкість обертання шпинделя | 10500±200 об/хв |
| Потужність двигуна | 2250/3.1 Вт/л.с. |
| Співвідношення бензин/олія | 25:1 |
| Стартер | Ручний, система «Легкий запуск» |
| Тип запалювання | Безконтактний |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Ширина напрямного паза шини | 1.5 мм |
- Ціна: 3 040 ₴



