Пила бензинова CSG-2745 дозволяє виконувати такі види робіт, як пиляння дерев, обрізка гілок, заготівля дров в побутових умовах.
Опис
Пиляльний ланцюг Направляюча шина Захисний кожух пиляльної гарнітури Ключ-викрутка Інструкція з експлуатації Перелік сервісних центрів Гарантійний талон Пакувальна коробка
Виріб має просту і надійну конструкцію. Праймер (ручна помпа) і система «легкий старт» роблять запуск бензинового двигуна легким (без прикладання великих фізичних зусиль) і плавним (без ривків). Наявність плунжерного безклапанного насоса золотникового типу забезпечує безперервну автоматичну змазку напрямного паза направляючої шини.
Захисне механічне і інерційне гальмо ланцюга дозволяє зупинити рух виробу протягом часток секунди. Гальмо ланцюга при віддачі може виключатися як вручну, так і автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 6.5 кг |
| Довжина шини | 457 мм |
| Кількість обертів | 3400 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Потужність двигуна | 3.7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | 2-тактний, з повітряним охолодженням |
| Кількість ланок ланцюга | 72 |
| Максимальна швидкість обертання шпинделя | 10000±500 об./хв |
| Співвідношення бензин/олія | 25:1 |
| Стартер | Ручний, система «Легкий запуск» |
| Тип запалювання | Безконтактний |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Ширина напрямного паза шини | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴









