Дриль ударний електричний ЗЕНИТ ЗДП-9013 профи – це надійний електричний інструмент для свердління або прорізання отворів в різних за щільностю матеріалах (камінь, гіпсокартон, бетон, деревина, метал, пластмас і тощо) при проведенні будівельних, столярних, слюсарних, оздоблювальних та інших робіт.
Дриль ЗДП-9013 профи забезпечений додатковою передньою рукояткою, функціями перемикання і обмеження швидкостей, реверсом, можливістю підключення міксерних насадок, що значно розширює сферу виробничих завдань для інструмента.
Модель ЗЕНИТ ЗДП-9013 профи є однією з найбільш затребуваних в лінійці серед аналогів.
| Основні технічні параметри | ![]() | |
![]() | Ключові переваги моделі ЗДП-9013 профи
| |
| Сервісне обслуговування | ![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт Профі |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас виробу | II |
| Максимальний струм | 4,1 А А |
| Номінальна частота обертання шпинделя | 0-3300 об./хв |
| Номінальна частота струму | 50 Гц |
| Електродвигун | Однофазний колекторний із подвійною ізоляцією |
- Ціна: 1 300 ₴






