Пила ланцюгова бензинова ЗЕНИТ БПЛ-52/45 А2 – це надійний та мобільний інструмент для садово-паркових, будівельних і ремонтних робіт з бензиновим двигуном внутрішнього згоряння в якості приводу. Забезпечує розпил деревини, підрізування дерев, гілок дерев у саду, заготівлю дров, розпил легких бетонів, пластмаси у побутових умовах.
Наявність системи "Легкий пуск" дозволяє легко і плавно запустити пилку, не докладаючи особливих зусиль. Для найбільш безпечного використання пилка має гальмо пиляльного ланцюга подвійної дії. За необхідності пиляльний елемент зупиняється протягом буквально кількох секунд.
Завдяки системі автоматичного змащення ланцюга дана модель електропили зручно використовується і легко обслуговується. Одноциліндровий двотактний двигун з повітряним охолодженням працює на паливній суміші бензину та масла.
Дана пилка має добру збалансованість, маневреність. Якісна збірка конструкції та підвищена зносостійкість деталей корпусу та внутрішніх вузлів підвищують надійність і значно збільшують термін служби пилки.
Основні технічні параметри
Бензопила ЗЕНИТ БПЛ-52/45 А2 має достатній об'єм двигуна 52,0 см³, аби забезпечити інструменту високу кількість обертів холостого ходу 3100 ± 300 об/хв. При цьому максимальна швидкість обертання ланцюга у процесі виконання виробничих завдань досягає 10200 ± 300 об/хв.
Піляльний вузол має оптимальні дані для того, щоб в інтенсивному багатогодинному режимі справлятися зі складними виробничими завданнями. Розмір шини 455 (18'') мм (дюймів), крок ланцюга 0,325 дюйма та ширина направляючого паза шини 1,5 мм при кількості ланок ланцюга 72 од. дозволяють успішно застосовувати інструмент в роботі по розпилу матеріалів різної щільності (від гілок дерева у саду до легкого бетону при будівництві).
Завдяки оптимальному співвідношенню потужності електродвигуна і ваги електропила добре витримує тривале інтенсивне використання.
Ключові переваги моделі БПЛ-52/45 А2
- Система "Легкий запуск"
- Надійний потужний двигун об'ємом 52 см³
- Хромоване покриття стінок циліндра
- Рифлена передня рукоятка для надійного контролю над інструментом
- Антивібраційна система
- Довговічний високоефективний повітряний фільтр
- Модель з додатковими елементами пиляльної гарнітури у комплектації
Сервісне обслуговування
Торгова марка «ЗЕНИТ» виконує професійне обслуговування своєї продукції в сервісних центрах по всій території України.
Гарантійне обслуговування від виробника – 12 місяців (+12 за умови реєстрації інструмента на офіційному сайті компанії-виробника).
Пила ланцюгова бензинова ЗЕНИТ БПЛ-52/45 А2 – це надійний електроінструмент, призначений працювати!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5.8 кг |
| Довжина шини | 455 мм |
| Кількість обертів | 3400 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Потужність двигуна | 3.7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | 2-тактний, з повітряним охолодженням |
| Кількість ланок ланцюга | 72 |
| Максимальна швидкість обертання шпинделя | 10200±300 об/хв |
| Співвідношення бензин/олія | 25:1 |
| Стартер | Ручний, система «Легкий запуск» |
| Тип запалювання | Безконтактний |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Ширина напрямного паза шини | 1.5 мм |
- Ціна: 4 150 ₴









