Електричний лобзик TJS-950 L дозволяє різати пиломатеріали, будівельні і меблеві плити на основі деревини (ДСП, ЦСП тощо), листи і фасонний профіль зі сталі, кольорових металів, пластмаси та інших матеріалів (окрім азбестовмісних). Завдяки невеликим габаритам і вазі виріб досить мобільний.
У пластиковий корпус лобзика вмонтований колекторний двигун потужністю 950 В. Виріб оснащений 4-х ступеневою системою регулювання маятникового ходу для прискорення процесу розпилу м'якої деревини і пластику, а також напрямним роликом для здійснення чистового або швидкісного розпилу.
Регулятор-обмежувач частоти ходів штока дозволяє вибрати оптимальну швидкість розпилу для різних видів матеріалів.
Лазерний покажчик лінії розпилу допомагає зробити точний прямолінійний різ.
Затискач пиляльного полотна (пилкотримач) гарантує його швидку заміну і робить виконання робіт точним і безпечним.
Базова опора має пластикову накладку, яка полегшує рух по поверхні, та направляючу пластикову вставку для робочої зони.
- Лазерний покажчик лінії різу
- Регулятор швидкості обертів
- Алюмінієва база
- Пластикова накладка на базу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто (значення ваги зазначено довідково та може відрізнятися залежно від партії та комплектації) | 3.1/3.6 кг кг |
| Клас виробу | II |
| Кількість ходів штока | 0-3000 хід/хв |
| Максимальна різальна здатність у металі | 8/12 мм |
| Максимальний струм | 4.3 А А |
| Максимальний рівень віброшвидкості на колодці | 0.2 м/с (92 дБ) |
| Максимальний рівень віброускорення на колодці | 0.1 м/с2 (50 дБ) |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Номінальне напруження | 220 В В |
| Електродвигун | Однофазний колекторний із подвійною ізоляцією |
- Ціна: 3 367 ₴










