Опис
Генератор бензиновий TGG-0.8 RS AL рекомендується використовувати в побутових умовах як основне або резервне джерело електроенергії для живлення однофазних приладів.
Конструкція генератора складається з бензинового двотактного двигуна з повітряним охолодженням та синхронного щіткового генератора змінного однофазного струму.
Бензиновий 2-тактний двигун працює на суміші високооктанового автомобільного бензину (АІ-92, АІ-95) та оливи для двотактних двигунів. Запуск двигуна забезпечує ручний стартер.
Особливості
- Матеріал ротора і статора генератора – алюміній
- 2-тактний одноциліндровий двигун повітряного охолодження
- Ручний стартер
- Безперервна робота протягом 6 годин
- Вихід постійного струму 12 В
- Щітковий синхронний генератор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 6 годин |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 63 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Споживання палива | 0.395 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Вага | 16 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Ні |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система запалювання | Транзисторне магнет |
| Тактність двигуна | 562 |
| Номінальна потужність змінного струму | 0.65 кВт |
| Cos ç (косинус «фі») | 1 |
| Максимальна потужність змінного струму | 0.8 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴








