Опис
Аспірація Holzmann RLE3000_400V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 153 кг |
| Продуктивність | 3200 куб.м/год |
| Розрідження | 2470 мбар |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1320 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса вентилятора | 400 мм |
| Напруга | 400 В/50 Гц В |
| Загальний обсяг пилозбірних мішків | 227|80 л куб. м |
| Отвір пилозбірника | 1 х Ø200, 3 х Ø100 мм |
| потужність двигуна S31 | 3000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 450 ₴


