Опис
Верстат для заточування ланцюгів Einhell GC-CS 85 E компактний, міцний і надійний призначений для точного заточування всіх типів ланцюгів, що застосовуються на бензо/електропилках. Точне заточування різців досягається за допомогою опускання шліфувального диска простим натисканням на ручку на корпусі мотора Einhell GC-CS 85 Е, завдяки шкалі для точного регулювання кута шліфування та зручного затискного механізму ланцюга.
Особливості верстата для заточування ланцюгів Einhell GC-CS 85 E:
Обмежувач глибини шліфування
Шкала для точного регулювання кута шліфування
Затискний пристрій
Шліфувальний диск
Характеристика заточувального верстата:
Потужність 85 Вт
Число оборотів холостого ходу 5500 об/хв.
Абразивний диск 108х23х3.2 мм.
Напруги мережі живлення 220 В
Частота струму 50 Гц
Максимальний кут заточування ланцюга 35°
Розміри в упаковці 170 x 255 x 220 мм
Комплектність:
Заточувальний верстат GC-CS85E
Абразивний диск встановлено 1шт.
Упаковка картонна 1шт.
Вага 1,9 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр посадкового отвору | 23 мм |
| Максимальний діаметр диска | 108 мм |
| Споживана потужність | 0.85 кВт |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 5500 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 914 ₴











