Опис
Точило Елпром ЕТЕ-150 призначене для обробки поверхні металевих та інших твердих матеріалів, абразивним колом, заточування ножів, стамесок, долото, сокир, лопатей, сапок та іншого інструменту. Електричне точило дуже зручне для застосування у домашньому господарстві. Точило Елпром ЕТЕ-150 виконано у зручному ергономічному дизайні, що передбачає невелику вагу та компактні габаритні розміри. Крім того, ергономіка дизайну має на увазі захисний кожух, конструктивні особливості якого дозволяють швидко і максимально легко зробити оператору заміну шліфувального диска.
Також для захисту оператора під час роботи передбачені спеціальні прозорі щитки, які максимально захищають очі. Точило Елпром ЕТЕ-150 призначене для високоякісної обробки різних заготовок, заточування інструменту, усунення іржі тощо. Завдяки своїй ергономіці чудово підходить для використання у невеликих приміщеннях. Крім того є гумові накладки, які також сприяють мінімізації вібраційного моменту.
особливості:
Низький рівень шуму
Вал на підшипниках SKU
Не гальмує під час навантаження
Мідна обмотка двигуна.
Характеристика точило:
Потужність 350 Вт
Число оборотів холостого ходу 2950 об/хв.
Товщина точильного кола (МАКС) 16 мм.
Діаметр точильного кола (МАКС) 150 мм.
Посадковий діаметр точильного кола 12.7/32 мм.
Напруга живлення 220 В
Частота струму 50 Гц
Комплектність:
Точило ЕТЕ-150
Захисні екрани 2 шт.
Упор 2 шт.
Упаковка картонна 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 453 ₴






