Електрорубанок Елпром ЕРЕ-82-2 для роботи по дереву: стругання, зняття фасок і т.д.Застосовується під час виготовлення виробів столярного призначення з деревини.
За допомогою даної моделі, можна досягти якісного результату роботи.
Строгальний верстат Елпром має компактні розміри і відрізняється посадкою низького типу, завдяки чому управління інструментом стало ще комфортнішим за рахунок підвищення контролю над машиною. Внаслідок зменшення розмірів машини, інструмент не потребує великого простору при зберіганні та транспортуванні.
Характеристика рубанка:
Режим роботи тривалий
Потужність 820 Вт
Напруга живлення 220 В
Частота струму 50 Гц
Число оборотів холостого ходу 16000 об/хв.
Ширина стругання, не більше 82 мм.
Глибина стругання за один прохід 0-2 мм.
Глибина вибірки паза – ні
Підключення пилозбірника / пилососа - так
Клас машини II
Вага 2,55 кг.
Комплектність:
рубанок Елпром ЕРЕ-82-2
Паспорт 1 шт.
Упаковка картонна 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Вага | 2.55 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 820 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 418 ₴






