Опис
Ударний мережевий гайковерт Титан PUG 60024 потужний і продуктивний інструмент, що використовується для загвинчування великої кількості гайок, гвинтів, болтів за допомогою накидних головок потрібного діаметру і різних насадок.
Гайковерти рекомендовані для обслуговування складних різьбових з'єднань вантажних авто, спеціальної будівельної та пасажирської автотехніки, важкої промисловості, у нафтохімії.
Гайковерт мережевий Титан PUG 60024 - зручний та універсальний інструмент, призначений для тривалих робіт під навантаженням.
Дану модель відрізняє потужний подовжений приводний вал, наявність додаткової знімної рукояті і надзвичайно високий крутний момент при відсутності ефекту віддачі.
Мережевий гайковерт працює від звичайної мережі 220 В і просто незамінний при шиномонтажі, СТО, при збиранні різноманітних металоконструкцій у будівництві або в іншому місці, де необхідно закрутити або відкрутити велику кількість гайок, гвинтів та різьбових з'єднань великих діаметрів.
Характеристика:
Потужність 600 Вт
Напруга живлення 220 В
Частота струму 50 Гц
Число оборотів холостого ходу 0-2200 об/хв.
Кількість ударів 0 – 2470 уд/хв.
Патрон під біти 12.7 мм. (1/2")
Зусилля затягування 450 H/m
Нормальне загвинчування діаметр М16 - М24
Макс. загвинчування діаметр М30
Кріплення головок - кулькова шпилька
Корпус редуктора – сплав (Magnesium)
Кількість швидкостей – 1
Наявність реверсу - так
Повна довжина інструменту без головки/з головкою 33 см./37 см.
Габарити кейсу 11х33х40 див.
Вага 5 кг.
Комплектність:
Гайковерт PUG60024 1шт.
Паспорт 1шт.
Головка 1шт.
Щітки 1 пара
Кейс пластиковий 1шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Титан |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний крутний момент | 450 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 469 ₴






