Опис
Пила шабельна Елпром ЕСП-950 універсальний інструмент для різання широкого спектру матеріалів, таких як деревина, пластик, кольорові метали і т.д. Аналог електролобзика, так звана електроножовка, має велику потужність та можливість роботи на вазі.
Інструмент може пиляти як рівною лінією, і під кутом. Пила шабельна Елпром ЕСП-950 є корисним інструментом для виконання різних монтажних та демонтажних робіт. Не менш важливою є можливість обертання рукоятки щодо корпусу та фіксації в одному з 4 положень. Особливу увагу рекомендуємо приділити підбору різального полотна: матеріалу виготовлення, розміру зуба та його розлучення.
особливості:
Універсальне кріплення для всіх полотен, що є у продажу.
Світлодіодне підсвічування зони різання
Поворотна задня рукоятка (3 положення)
Плавне електронне регулювання частоти ходу (зусиллям натискання на кнопку + примусовий регулятор обертів на кнопці)
Пиляльні полотна фіксуються без додаткових інструментів
Можливість роботи у будь-якому положенні 360°
Висока швидкість різання
Захист від пилу та вологи забезпечує більш тривалий термін служби інструменту.
Характеристика шабельної пилки:
Розташування двигуна - подовжньо
Потужність 950 Вт
Число ходів на холостому ході 0-2500 ход/хв.
Глибина різання деревини 85 мм.
Напруга живлення 220 В
Частота струму 50 Гц
Розмір ходу 28 мм.
Комплектність:
Пила шабельна ЕСП-950
Пилочка 1шт.
Паспорт 1шт.
Упаковка картонна 1шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 982 ₴








