Перфоратор Елпром ЕПЕ - 1070 Вт може працювати в трьох режимах:
свердління – для просвердлювання металу, дерева, пластмаси;
свердління з ударом - для отворів у бетоні, цеглі та камені;
режим довбання - для прокладання отворів у стінах та для демонтажних робіт.
Електронна система регулювання обертів допоможе повністю контролювати виконання робіт у всіх трьох режимах.
Патрон типу SDS-Plus забезпечить швидку і безключову заміну оснастки, що використовується, при передачі максимального зусилля від інструменту до оснастки.
Гумова основна рукоятка забезпечить комфортне утримання інструменту в руці. Додаткова рукоятка встановлюється у будь-якому зручному положенні на 360 градусів навколо осі.
Дана модель має швидкий доступ до щіток двигуна та мастила редуктора, а це значно спростить обслуговування інструменту. Поставляється ця модель у зручному переносному кейсі.
Характеристика:
Потужність 1070 Вт
Число оборотів холостого ходу 0-800 об/хв.
Система кріплення інструменту SDS+
Частота ударів, не більше 0-4000 уд/хв.
Енергія удару 3.3 Дж
Найбільший діаметр буріння/свердління:
- у бетоні 26 мм.
- у дереві 28 мм.
- у металі 13 мм.
Напруга живлення 220 В
Частота струму 50 Гц
Режим роботи – тривалий
Тип електродвигуна – однофазний, колекторний
Клас безпеки - 2
Конструкція перфоратора - бочковий
Реверс - ні
Вага 3,2 кг.
Комплектність:
Перфоратор Елпром ЕПЕ - 1070 1шт.
Рукоятка збоку 1шт.
Набір зубил та бурів 1шт.
Паспорт 1шт.
Валіза транспортувальна 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1070 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 336 ₴







